Antalya Alanya Emlak İlanları ve Pazaralaması

 

 

Neden 7Emlak Pazarlama Organizasyonu İnşaat Firmaları İçin :  Emlak İlan Ver Pazarlansın

Emlak Pazarlama Destek Departmanınız

  • 7emlak bir emlak firması değil bir internet gayrimenkul pazarlama organizasyonudur.İnşaat firmalarının gayrimenkul pazarlama departmanı olarak çalışır.

İnşaat firmalarının, inşaatın yorucu ve stress dolu temposunda pazarlamaya maddi manevi yönelerek zaman ayırdıklarında odaklanma sorunu meydana çıkabilmekte hatta inşaat yada pazarlama ayaklarından biri aksayabilmektedir.Bunun yanında internet pazarlama bilişim bilgisi gerektirdiğinden kalifiye personel bulmak ve istihdam etmek sorun olabilmektedir.Bu bağlamda 7emlak.com inşaat firmalarının pazaralama departmanına destek olacak ve bağzı firmaların da  pazarlama departmanının tamamını oluşturacaktır.

 

  • 7emlak satışa aldığı ürünü yalnızca internet sitesine ekleyerek pazarlamaz.Gayrimenkulleri pazarlamak amacı ile internet üzerinde sürekli aktif bir çalışma içerisindedir.

7emlak.com satışa aldığı ürünlerin sunumlarını cazip hale getirdikten sonra bu ürünleri hedef tüketiciye ulaştırır.Hürriyet Emlak , Emlak Net, Milliyet Emlak yada Sahibinden.com firmalarından farkı ürüne özel ve hedef  bölgesel çalışma yapmasıdır.Internasyonel emlak pazarlaması yapar.7emlak.com’da sadece müşeri ve ziyaretçiler emlak aramaz bunun yanında kayıtlı emlaklar’da gerek yatırım cazipliği gerekse potansiyel müşeri hedeflemesi ile müşterilerini ararlar.

  • 7emlak Gayrimenkulleri belirli bir hedef kitleye pazarlama çabasındadır.Örneğin: Yurt dışında ve diğer illerimizde yazlık almak arzusunda olan yatırımcı gurubu gibi.

7emlak.com ilanları seçerek ve eleyerek satışa alır.Bu ilanlar arasında
tekrar bir eleme yaparak pazarlama profilleri oluşturur.Bu profilleri ilgili
pazarlarda satışa sunar.Bu pazarlar yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ikiye ayrılır.
7emlak oluşturduğu profili satana kadar uğraşır.Bunu yaparken teknolojinin özelliklede
bilişim teknolojisinin tüm olanaklarını kullanır.

  • 7emlak satış fiyatı üzerinden %3 oranında komisyon talep eder.Birlikte çalıştığımız partnerlerimiz için bu oran  hiçbir şart ve durumda değişmez sabittir.           

7emlak.com firmasının komisyon oranları sabittir.Bu oran hiçbir şart yada durumda değişmez.Bu sayede firmamız ve partnerlerimiz komisyonlar konusunda hiçbir tereddüt yaşamazlar.İnşaat firmaları açısından cazip komisyon oranları ve ödemesi 7emlak.com ile partnerleri arasındaki güven ortamının tesisini ve birlikte çalışmanın teşvikini sağlamaktadır. Ayrıca bu durum pazarlama çalışmalarının verimliliği ve sürekliliği açısından da son derece önemlidir.

 

 www.7emlak.com

 


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !