Antalya Alanya'da Daire Alım Satımı

7emlak Alanya Emlak Yatırım Pazarlama

 

7 Emlak Alanya Emlak :

Alanya ve Antalya bölgesinde satılık kiralık emlak ve garimenkul tanıtım satış pazarlama sistemidir.

Satılık Daireleriniz Pazarlanır :

Yurt içi ve dışında satılık daireleriniz yazlıklarınız pazarlanmaktadır.

Uygun Fiyatlar ve Emlak'lar:

Uygun fiyatlı emlak ve gayrimenkul almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece kendi emlak arşivimizde bulunan emlakları değil sizin bulduğunuz emlakların da istihbarat çalışmasını yapar ve sizi bilgilendiririz.

50.000 TLden Satılık Yazlıklar:

Alanya Mahmutlar'da uygun fiyata satılık yazlıklar.Kısa zamanda gelişen ve gelişmekte olan Mahmutlar'da mükemmel bir bina yapılanması vardır.Denize 50 ila 500 metre arası mesafe uzaklıkta ve uygun fiyatlı yazlıklar sürekli prim yapmaktadır.Yabancıların mülk sahibi olduğu bölgede, bölgeye yarım saat uzaklıkta, Gazipaşa ilçesinde havalimanı yapılmıştır.Mahmutlar konum itibarı ile Alanya ve havalimanı arasındaki güzelgahta bulunmaktadır.Gayrimenkul yatırımında getiri açısından banko bölgelerden biridir.

İmarlı ve İmarsız Arsalar :

Arsalar en güvenilir yatırım enstrümanıdır.İmarlı arsalar kısa vadede kar etmek için imarsız arsalar ise orta ve uzun vadede kar etmek için uygundur.Arsanın konumu ikinci önemli parametredir.Denize yakın, yerleşim yerlerine yakın, Havalimanlarına yakın arsalar yatırım için idealdir.Arsalar daire fiyatlarıyla mukayese edilmez oranlarda prim kazanır.İyi bir arsanı bir daire fiyatına alırsınız 3 yıl içinde 2 ila 6 daire parası yapabilir.

Satılık Daireler Antalya Alanya

7emlak alanya emlak firması Akdeniz bölgesinde satılık uygun fiyatlı daireler ile hizmetinizdedir. 7emlak Alanya Emlak Organizasyonu Alanya Antalya Konaklı Avsallar Mahmutlar Oba Kargıcak başta olmak üzere tüm bölgelerde size uygun fiyatlı emlak gayrimenkul yatırım olanakları sağlamak amacıyla çalışmakta ve her bütçeye uygun emlak yatırım seçenekleri oluşturmak için gayret etmektedir.

 
           

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !